Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Австрійський центр

Österreichisches Zentrum

У 2016 р. в рамках співпраці та за підтримки Посольства Австрії в Україні, на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відкритий Австрійський центр, головною метою якого є розвиток та просування австрійської культури, а також сприяння розвитку спільних айстро-українських освітніх програм.

Австрійський центр на сьогоднішній день надає викладачам та студентам університету наступні можливості:

  • завдяки співпраці з Австрійським культурним форумом отримувати інформацію стосовно актуальних європейських стипендій, грантів та міжнародних вакансій;
  • приймати участь в семінарах, тренінгах, вебінарах, конференціях за участю австрійських наукових та культурних діячів;
  • підвищити кваліфікацію зі знання та викладання німецької мови з одержанням підтверджуючого сертифікату.

Австрійський центр спільно з Deutsches Zentrum м. Харкова забезпечує сприяння та документальне супроводження в отриманні німецького мовного сертифікату TestDaF.

Австрійський центр співпрацює з громадською організацією «MultiKulti UA» по залученню волонтерів із Австрії в діяльність центру.

В Австрійському центрі сформована бібліотека австрійської наукової та художньої літератури. Також, за бажанням, можна скористатися літературою Австрійської бібліотеки Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка м. Харкова, яка є партнером Австрійського центру. Завдяки підтримці Австрійського культурного форуму Австрійський центр надає можливість взяти участь в культурних заходах, таких наприклад, як тижні австрійського кіно.

Події

У рамках офіційного візиту Делегації Університету прикладних наук Верхньої Австрії до ХНЕУ ім. Семена Кузнеця на чолі з д-ром Джеральдом Райзінгером, президентом Університету прикладних наук Верхньої Австрії та генеральним секретарем Міжнародної Асоціації Президентів університетів               15 жовтня 2019 року було відкрито «Коворкінговий простір Австрійського центру» у ХНЕУ ім. Семена Кузнеця. Коворкінговий простір Австрійського центру призначений для проведення круглих столів, наукових конференцій, роботи у малих групах студентів та аспірантів ХНЕУ ім. С. Кузнеця, для проведення он-лайн лекцій як для зарубіжних студентів викладачами ХНЕУ ім. С. Кузнеця,  так і для студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця закордонними викладачами.

У рамках візиту Делегації Університету прикладних наук Верхньої Австрії до ХНЕУ ім. Семена Кузнеця 15 жовтня 2019 року у Коворкінговому просторі Австрійського центру було проведено Круглий стіл «Австрія – Україна: співпраця в сфері освіти та торгівлі».

03-04 березня 2020 року кафедрою менеджменту та бізнесу ХНЕУ ім. С. Кузнеця у Коворкінговому просторі Австрійського центру було проведено пленарні засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика», в яких прийняли участь представники кафедр: менеджменту, логістики та економіки; економіки та соціальних наук; педагогіки, іноземної філології та перекладу; обліку і бізнес-консалтингу; вищої математики та економіко-математичних методів.

Адреса центру:

Харків, пр. Науки, 9а, 61166 Україна, бібліотечний корпус, к. 701.

Контакти:

ХНЕУ ім. С. Кузнеця, бібліотечний корпус, к. 701, 703.

Е-mail: kaf_mb_hneu@ukr.net

Телефон: +38 057 702-01-46 (внутрішній 2-96) +38 098-284-33-75