Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Новини

Новини, оголошення та події:

Міжнародне стажування для викладачів та співробітників ХНЕУ ім. С. Кузнеця в Варненському університеті менеджменту

У рамках Угоди про співпрацю між Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця та Варненським університетом менеджменту запрошуємо викладачів та співробітників ХНЕУ ім. С. Кузнеця пройти міжнародне стажування. Переходьте за посиланням: https://vum.bg

Читати далі

Uwaga❗

Маєте бажання оволодіти відомою ввічливістю поляків та розуміти майже усіх слов’ян?

Не знаєте з чого почати?

Kuznets language hub презентує:

Набір на курс “Польська з нуля”

✔Максимум розмовної практики

✔Індивідуальний підхід до кожного

✔Вивчення матеріалу з носіями мови

Вартість курсу – 750 грн/місяць

Перше заняття – безкоштовне

Заповнюйте лінк та скоріш приєднуйтесь до нас:

https://docs.google.com/forms/d/1V1ugwnfa8H59wT-JGB6xRTyBDrLszjGGO7i59K_Mxz8/viewform?edit_requested=true

Супер новина!

Для вас є унікальна можливість вивчати французьку мову з її носієм.

Kuznets Language Hub розпочинає набір до Літнього Французького Клубу.

Завдяки цьому Ви зможете покращити рівень своєї французької за декілька занятть, знайти нових друзів та навчатися у носія цієї співучої мови.

А головне, це абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Посилання на реєстрацію:

https://forms.gle/gsDkJRgWcE8SbxEb8

Урочиста церемонія підписання оновленої Великої Болонської Хартії Університетів

📍25 травня 2021 року у Харківському  національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулася урочиста церемонія підписання оновленої Великої Болонської Хартії Університетів.

🏫Харківський  національний економічний університет імені Семена Кузнеця підтвердив визнання та дотримання найважливіших освітніх цінностей і традицій та свою належність до європейської та світової академічної співдружності. Під час церемонії Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця  Володимир Пономаренко підписав оновлену Велику Болонську Хартію Університетів.

Читати далі

18 травня 2021 рокуДо Дня Європи у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця спільно з Інформаційним центром ЄС проведено ділову гру «Етичні дилеми бізнесу»

Гру проводив доцент кафедри менеджменту та бізнесу Сергій Василик для студентів, які вивчають дисципліну «Соціальна відповідальність» і усіх бажаючих.

🎓Учасники ділової гри розробляли управлінські рішення реальних компаній на основі їх відповідності Цілям сталого розвитку та дотримання 10 принципів Глобального договору ООН. Ситуації стосувались практик корпоративного управління, протидії корупції, захисту навколишнього середовища, трудових відносин та прав людини.

📚Запропоновані рішення оцінювались з точки зору різних груп стейкхолдерів – власників, працівників, споживачів, представників неурядових організацій, представників місцевих громад. Дилеми дозволяють оцінити практичне застосування принципів Глобального договору ООН у різноманітних бізнес ситуаціях.

🗣Гра надає можливість оцінити не тільки економічний, а й соціальний та екологічний вплив бізнесу на життя суспільства. Також в ході гри учасники обговорювали добрі та недосконалі практики ведення бізнесу, і роль бізнесу у досягнені Цілей сталого розвитку.

Англомовна версія гри розроблена компанією Responsible Business Solutions (тепер частина KPMG) у Данії, за підтримки Уряду Данії, та презентована Глобальному договору на честь 10-річчя ініціативи. Українська версія гри адаптована мережею Глобального договору ООН і надана університету Українською Асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

ХНЕУ об’єднує студентів та викладачів!

Вже наступного тижня наша країна буде святкувати День Європи. З цього приводу команда відділу міжнародних зв’язків ХНЕУ ім. Семена Кузнеця запускає фоточелендж на платформі Instagram, де студенти та викладачі зможуть поділитися своїми враженнями про країни Євросоюзу.

Для цього потрібно:

  • завантажити фото з подорожі Європою в історію та відмітити сторінку  ХНЕУ ім. С.Кузнеця  @khneu та Відділу міжнародних зв‘язків @intdep.khnue
  • зазначити найкращій досвід, який Ви хотіли б втілити в Україні на основі власних вражень від європейської країни.

За найцікавіші європейські практики для України – автори  отримають подарунки від Мереж ЄС в Україні Euroquiz!

Переддипломна практика у міжнародній компанії Dorea Educational Institute

Студенти 4 курсу факультету Міжнародних відносин і журналістики кафедри міжнародних економічних відносин Козлова Анастасія і Діденко Дмитро в рамках навчання за програмою двох дипломів з Політехнічним інститутом Браганси проходять переддипломну практику у міжнародній компанії Dorea Educational Institute, що надає освітні послуги для більш ніж 12 країн Європейського союзу. Організація створена у 2012 році і розташована у місті Лімасол, Кіпр.

На практиці студенти обіймали посаду – асистента з маркетингу, термін проходження практики – 2 місяці.

Протягом практики студенти займалися:

  • Створенням візуального наповнення сайту міжнародної компанії;
  • Управлінням присутністю компанії у соціальних мережах (Facebook, LinkedIn, Instagram);
  • Моніторингом потенційних конкурентів та аналізом міжнародної діяльності;
  • Розробкою маркетингових стратегій для просування компанії та її послуг на ринках;
  • Проведенням дослідження ринку сайтів, соціальних мереж та навчальних платформ;
  • Створенням бази даних.