Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука

Всесвітні студії (WorldWideStudies) — освітня програма Фонду Віктора Пінчука, спрямована на формування нового покоління української професійної еліти.

У рамках програми – підтримка прагнення талановитої української молоді отримати сучасну освіту у провідних університетах світу та використати отримані знання заради розвитку України, підвищення її довгострокової конкурентоздатності перед викликами XXI століття.

Учасники програми отримають від Фонду Віктора Пінчука фінансову допомогу, яка дозволить їм, досягнувши особистого успіху, сприяти оновленню ключових галузей господарства України.

Програма пропонує підтримку в отриманні магістерського ступеню у наступних галузях:

  • Аграрні науки
  • Інженерія та технології
  • Публічне право
  • Державне управління
  • Альтернативна енергетика
  • Екологія та охорона навколишнього середовища

Фонд Віктора Пінчука також розгляне заявки для отримання гранту для навчання на міждисциплінарних та мультидисциплінарних магістерських програмах, які концентруватимуться на вищезазначених або суміжних галузях, але потенційні кандидати повинні будуть і в аплікаційних документах, і, у разі успіху, на співбесіді представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Для отримання гранту потенційні кандидати повинні самостійно підібрати магістерську програму та вступити на неї, підготувавши всі необхідні документи, пройшовши додаткові підготовчі курси, здавши мовні тести, та представити журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

Програма «Всесвітні студії» є виключно грантовою програмою і не надає консультацій чи індивідуальних рекомендацій для майбутніх студентів щодо вибору університету або курсу, не надає інформацію про зміст курсу та не допомагає з оформленням та підготовкою документів для вступу до університету чи здачею необхідних тестів.

Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов’язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за основним місцем роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Молоді талановиті українські студенти та фахівці можуть подати документи на конкурс до 15 травня на сайті програми https://worldwidestudies.org