![](http://depint.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/2020/07/ВМЗ-1024x678.jpg)
У 2001 році було створено спеціальний структурний підрозділ – відділ міжнародних зв’язків, завданнями якого стали: підготовка, обробка, збір даних про міжнародні програми, фонди, донорські організації; пошук зарубіжних університетів-партнерів; розробка та виконання міжнародних договорів; участь (спільно з кафедрами) в організації та проведенні міжнародних конференцій, семінарів; розробка і подання інноваційних проектів тощо. Організаційні зміни збільшили швидкість і підвищили об’єктивність прийняття рішень з міжнародних питань, зробили міжнародну політику університету більш гнучкою.