Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Стипендія Sur-Place 2021/2022

На навчальний рік 2021/2022 Фонд Конрада Аденауера (м. Харків) надає студентам східноукраїнських університетів стипендії, призначені для фінансування їх навчання в Україні та отримання ступеня бакалавра чи магістра. Розмір стипендії складає 100 євро щомісяця. Програма триває до 12 місяців.


Фонд надасть підтримку студентам з відмінною успішністю, які беруть активну участь у соціально-політичному житті країни. Стипендіатами Фонду можуть стати студенти всіх спеціальностей, які мають українське громадянство і навчаються в будь-якому вищому навчальному закладі на території Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та підконтрольних українському уряду районів Донецької або Луганської областей.
Знайти всю необхідну інформацію щодо умов стипендії, процесу подання документів та відбору стипендіатів можна на сайті Представництва Фонду Конрада Аденауера (Київ/Харків) за цим посиланням: https://www.kas.de/uk/web/ukraine/einzeltitel/-/content/stipendia-sur-place-2021-2022.
3 квітня (субота) о 12:00 відбудеться онлайн-зустріч для всіх зацікавлених у здобутті стипендії Sur-Place 21/22. Зареєструватися можна за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1KmYh8tpDEJqFjFv54lC6DJo8CKUTwcqIloT1JRKX3ZA/edit
Кінцевий термін подання аплікаційного пакету документів 30 квітня 2021 року!
У разі виникнення запитань надсилайте їх, будь ласка, електронною поштою на адресу: Yuliya.Zabyrnyk@kas.de.