Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Центр Українсько-Польських академічних обмінів

12 жовтня у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулося відкриття Центру українсько-польських академічних обмінів. Урочистий захід відвідали почесні гості: Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський; заступник голови ХОДА Анатолій Валерійович Бабічев; перший віце-президент, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування, депутат Харківської Обласної Ради Микола Ілліч Тітов; директор департаменту науки і освіти ХОДА Лариса Георгіївна Карпова; голова делегації Університету Миколая Коперніка (Торунь) проф. Роберт Карашевський; голова делегації Суспільної Академії Наук (Краків) проф. Моніка Яворська регіональний директор м. Краків.

З вступним словом до усіх присутніх звернувся Ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця професор – Пономаренко Володимир Степанович. Він відзначив, що метою центру є сприяння розвитку українсько-польського співробітництва та поширення досвіду підготовки кадрів у сфері економічної освіти. Відкриваючи урочистий захід, заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев передав гостям свята привітання від голови ХОДА Юлії Світличної. Він також зазначив, що місія Центру українсько-польських академічних обмінів – це організація і підтримка освітнього і наукового співробітництва між студенством та науковцями Польщі й України.

Основними завданнями центру є: гармонізація взаємодії з університетами Польщі, розробка єдиних стандартів підготовки спільних програм, сприяння розвитку зв’язків між підприємницькими структурами України і Польщі. Партнерами ХНЕУ ім. С. Кузнеця  налагоджені контакти і співпраця  більше ніж з 10 університетами Республіки Польща. Викладачі та студенти мають можливість приймати участь у програмах академічної мобільності, що фінансуються Європейським Союзом, а також науковими і освітніми установами Польщі, постійно проводять дослідження та готують публікації. Реалізуються спільні навчальні програми
«двох дипломів».