Триває конкурсний відбір на програму академічної мобільності ERASMUS + КА107 до Вищої школи економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі (Словаччина)

АНОНС

Кафедра статистики і економічного прогнозування разом з факультетом інформаційних технологій проводить конкурсний відбір студентів для участі у програмі академічної мобільності ERASMUS + КА107 (study + traineeship) до Вищої школи економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі (Словаччина).

Конкурс на отримання права на навчання за програмою академічної мобільності проводиться шляхом відкритої процедури відповідно до принципу рівності можливостей, особистих здібностей та участі в громадському житті факультету та університету.

Для участі у конкурсі необхідно підготувати:

1. сканкопію закордонного паспорта;
  2. мотиваційний лист (англійською мовою);
  3. сканкопію сертифікату про повний курс вакцинації від COVID-19 (вакцина Pfizer за вимогами Європейського Союзу);
  4. рекомендаційний лист від представників кафедри;
  5. сертифікат про підтвердження знання іноземної мови;
  6. виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті.

Також студенти мають пройти співбесіду щодо оцінювання рівня володіння англійською мовою.

Строк подачі документів до 21.12.2021 р.

У разі виникнення питань, звертайтеся до міжнародного відділу або до координатора спільної словацько-української магістерської програми «Бізнес-аналітика та інформаційні системи в підприємництві» Дериховської В.І. (тел. +38 066 311 868)

Запрошуємо всіх бажаючих пройти конкурсний відбір!