Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

EU-cyberconnect-UA

Стратегія кіберстандартизації ЄС для ефективного поєднання та цифрової інфраструктури: досвід для України

ERASMUS+ Jean Monnet

EU-cyberconnect-UA

НОМЕР ПРОЄКТУ: 101176904 – EU-cyberconnect-UA – ERASMUS-JMO-2024-MODULE

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЄКТУ: 01.10.202401.10.2027

СУМА ГРАНТУ: 35 000,00 €

ПРОГРАМА: Erasmus+ Jean Monnet Module

ТИП ДІЇ: ERASMUS-LS

КООРДИНАТОР ПРОЄКТУ: 

професорка кафедри інформаційних систем

Ірина Золотарьова, iryna.zolotaryova@hneu.net

КЕРІВНИК ПРОЄКТУ:

завідувачка кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій Ольга Старкова, olha.starkova@hneu.net

Вебсайт EU-cyberconnect-UA

Facebook EU-cyberconnect-UA ERASMUS JM

Instagram EU-cyberconnect-UA ERASMUS JM

ВИКОНАВЕЦЬ:
МЕТА ПРОЄКТУ

Проєкт «Стратегія кіберстандартизації ЄС для ефективного поєднання та цифрової інфраструктури: досвід для України» (EU-cyberconnect-UA) спрямований на розширення можливостей студентів і зацікавлених сторін шляхом зміцнення їхнього практичного досвіду в галузі кібербезпеки та стандартів штучного інтелекту (ШІ), з особливим акцентом на просування євроінтеграції. Ця ініціатива зосереджена на підключенні та стійкій цифровій інфраструктурі в різних секторах цифрового суспільства, заохочуючи адаптацію розвитку ІТ-послуг, наукових кіл та керівництва ІТ-компаній до узгодження з сучасними європейськими стандартами. Проєкт сприятиме сталому розвитку та інтеграції між Європейським Союзом та Україною.

Головною метою проєкту є передача практичних знань і навичок студентам, підприємствам і академічним колам, зосереджуючись на Стандартах з кібербезпеки Європейського Союзу, підходах та цінностях. Він спрямований на створення міцної теоретичної та практичної основи цифрової інфраструктури, сприяючи партнерству між Україною та ЄС.

ЦІЛІ ПРОЄКТУ:

розробити модульні навчальні курси:

  1. 1 модуль навчального курсу: «Кібербезпека та стандарти Європейського Союзу», присвячений стандартизації кібербезпеки, цифровій економіці, GreenTech та регулюванні ШІ.
  • 2 модуль навчального курсу: «Стійка цифрова інфраструктура Європейського Союзу». Основні теми курсу пов’язані зі стійкою цифровою інфраструктурою, етичними стандартами ШІ та європейськими цінностями, ІТ-безпекою за принципами проєктування та технологічного суверенітету Європи.
  • 3 модуль навчального курсу: «Ефективне поєднання та етика Європейського Союзу», в центрі якого – питання цифрової грамотності, ефективного управління проєктами та ризиками в цифровому просторі, а також забезпечення безпеки хмарних інфраструктур.