Як ви напевно знаєте, Європейська Комісія нещодавно оприлюднила повідомлення про пакет розширення-2023, в тому числі – пропозицію щодо початку переговорів про вступ з Україною.
Просимо Вас уважно ознайомитися з документами в формі за посиланням нижче та сформулювати найбільш актуальні та важливі саме для Вас, як представників студентської молоді питання (2-3 питання).
Будемо вдячні за заповнення форми до 25 листопада 2023 року!
ХНЕУ імені Семена Кузнеця та Інститут Д-ра Яна Урбана Сандала (Норвегія) запрошують студентів, аспірантів та викладачів стати учасником Школи соціального підприємництва
Програма школи включає у себе 3 модулі з: 🔸Social Entrepreneurship (5 занять) 🔸Innovation management (7 занять) 🔸Service Vision Management (8 занять)
❗️Мова викладання – англійська
📆Заняття проводитимуться 2 рази на тиждень з 1 березня по 11 квітня 2023 р.
📚За результатами курсу передбачено іспити з кожного модулю. Кожен учасник, який успішно складає іспит, отримує Сертифікат за кожну окрему дисципліну та диплом учасника, що підтверджує успішне закінчення Школи Соціального підприємництва
Курс лекцій “Потреба в інноваціях в період кризи – проект емпіричного дослідження” від провідних викладачів із України та Баден-Вюртемберського кооперативного Державного університету (Штутгарт, Німеччина)
👨🎓Тільки перші 25 зареєстрованих студентів матимуть змогу відвідати курс лекцій в рамках будь-якої вибіркової дисципліни.
⁉️ Хто може взяти участь? ☑️ 2 курс першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ☑️ 3 курс першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ☑️ 1 курс другого (магістерського) рівня вищої освіти
ВСІХ спеціальностей ХНЕУ ім. С.Кузнеця
❗️В рамках курсу будуть прослухано наступні лекції:
✔️ Лекція 1 Початок та основи емпіричних досліджень ✔️ Лекція 2 Набуття навичок з розробки опитування ✔️ Лекція 3 Заключне навчальне опитування ✔️ Лекція 4 Аналіз даних тренування 1-а частина лекції ✔️ Лекція 5 Аналіз даних тренування 2-а частина лекції ✔️ Лекція 6 Заключна лекція за підсумками за проектом студентів
❗️Розклад занять попередньо такий:
Лекція 1 П’ятниця 24.02 з 14:00 до 17:00 Лекція 2 П’ятниця 03.03 з 14:00 до 17:00 Лекція 3 П’ятниця 10.03 з 14:00 до 17:00 Лекція 4 П’ятниця 24.03 з 14:00 до 17:00 Лекція 5 П’ятниця 31.03 з 14:00 до 17:00 Лекція 6 П’ятниця 14.04 з 14:00 до 17:00
В ХНЕУ ім. Семена Кузнеця відбудеться презентація спільних програм двох дипломів з найкращими університетами Європи.
На вас чекають:
✔️ Цікаві презентації спільних програм двох дипломів з європейськими університетами, завдяки яким Ви можете отримати міжнародний досвід та 2 дипломи магістра лише за 2 роки паралельно навчаючись у 2-х університетах одночасно!
✔️ Презентація стипендіальної програми Лейна Кіркланда
✔️Виступи фахівців, які допоможуть з вибором програми, яка найкращим чином розкриє Ваш потенціал
✔️ Відповіді на усі ваші запитання
🔺Де⁉
Формат проведення комбінований: оффлайн і онлайн з використанням платформи ZOOM
Кафедра статистики і економічного прогнозування разом з факультетом інформаційних технологій проводить конкурсний відбір студентів для участі у програмі академічної мобільності ERASMUS + КА107 (study + traineeship) до Вищої школи економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі (Словаччина).
Конкурс на отримання права на навчання за програмою академічної мобільності проводиться шляхом відкритої процедури відповідно до принципу рівності можливостей, особистих здібностей та участі в громадському житті факультету та університету.
Для участі у конкурсі необхідно підготувати:
сканкопію закордонного паспорта;
мотиваційний лист (англійською мовою);
сканкопію сертифікату про повний курс вакцинації від COVID-19 (вакцина Pfizer за вимогами Європейського Союзу);
рекомендаційний лист від представників кафедри;
сертифікат про підтвердження знання іноземної мови;
виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті.
Також студенти мають пройти співбесіду щодо оцінювання рівня володіння англійською мовою.
Строк подачі документів до 21.12.2021 р.
У разі виникнення питань, звертайтеся до міжнародного відділу або до координатора спільної словацько-української магістерської програми «Бізнес-аналітика та інформаційні системи в підприємництві» Дериховської В.І. (тел. +38 066 311 868)
Запрошуємо всіх бажаючих пройти конкурсний відбір!
Якщо Ви чи Ваш друг починаєте свою справу в гаражі як Стів Джобс та Стів Возняк, то для Вас є гарна новина. Вже сьогодні Ви можете змінити своє життя та втілити свою ідею в реальність🤩
Sсience&Business StartupBootcamp запрошує науковців та стартаперів з інноваційними рішеннями, технологічними продуктами, модернізованими послугами або бізнес-моделями, які мають рішення наукового характеру та прагнуть отримати новий досвід, знання та навички у ключових сферах діяльності стартапів для комерціалізації своїх напрацювань.
На Вас чекають:
🔸Воркшопи в режимі реального часу від провідних експертів зі значним досвідом у сфері інноваційної та інвестиційної діяльності стартапів;
🔸Нетворкінг та комунікація з провідними партнерами заходу, його учасниками та експертами;
🔸Доступ до глобальної мережі менторів, партнерів, галузевих експертів та стартапів
🔸Настановчі сесії від експертів, що охоплюють ключові сфери діяльності стартапу;
🔸Практичні поради від менторів з метою просування власної справи та ще багато іншого
❗️Реєстрація триває до 27 жовтня включно❗️
🕓Буткемп триватиме два дні (30-31 жовтня 2021) та міститиме 5 тематичних сесій, зокрема, такі Маркетинг, Інвестиції, Продажі, Правове регулювання та Фінанси, загальною тривалістю 18 годин з 10:00 до 19:00 щоденно.
Здійсніть свою мрію разом з Sсience&Business StartupBootcamp😉
18 вересеня 2021 року відбулась презентація франко-української магістерської програми двох дипломів «Бізнес-інформатика», в рамках якої студенти дізнались по її унікальність, умови вступу, навчання та стажування.
Програму перезентувала професорка кафедри інформаційних систем ХНЕУ ім. С. Кузнеця, помічниця ректора з міжнароднго співробітництва пані Ірина Золотарьова.
Запрошуємо 13.09.2021 (понеділок) о 13-55 на лекцію від партнерського університету – Вищої школи менеджменту охорони праці в Катовіце в рамках програми Еразмус+
«Омбудсмен академічних прав у механізмі забезпечення якості вищої освіти», лектор доктор правових наук, професор Аркадіуш Шайна.
Після лекції відбудеться презентація спеціаліста з питань міжнародної співпраці Олени Кощенко
«Економічний і соціальний розвиток Сілезького воєводства»
і консультація «Навчання за програмою подвійних дипломів як можливість підвищення конкурентоздатності випускників на ринку праці»
Захід відбудеться в ауд. А-3, планується трансляція в ZOOM.
4 вересня у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця проходили «Національні читання», які університет організував спільно з Польським культурно-освітнім центром «Джево».
«Національні читання» – це польська соціальна кампанія, що пропагує знання польської національної літератури, в якій великі фрагменти творів читаються публічно. Захід проводиться під патронатом Президента Польщі Анджея Дуди та його дружини. До участі у акції долучаються полонійні організації з усього світу. «Національні читання» проводяться щорічно з 2012 року, і в цьому році відбулися вдесяте.
У заході взяли участь учасники центрів польської мови і культури, викладачі і студенти університету, викладачі та слухачі курсів польської мови, випускники і учасники польських стипендіальних програм, програм академічних обмінів, спільних польсько-українських програм дипломних програм – усі, хто любить і цінує польську мову.
З вітальним словами до учасників заходу виступив проректор Університету Володимир Єрмаченко, який відмітив що долучення університету до акції сприятиме культурному збагаченню учасників спільних програм.
Спеціальний гість – Віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Харкові, Керівник відділу Полонії, юридичних питань і консульської допомоги пан Міхал Банаш привітав учасників і прочитав лист-запрошення від Президента Республіки Польща Анджея Дуди.
Голова польського культурно-освітнього центру «Джево» Маргарита Кондратенко відзначила, що «Національні читання», в яких центр приймає участь вже третій рік, є чудовою нагодою ознайомитись не тільки власне з твором і постаттю авторки, а також заохотити учасників до читання і знайомства з польською літературою і збагатити знання мови. Маргарита Кондратенко розповіла біографію авторки Габріели Запольської, а Олена Раковська розповіла про постановки драми в театрі та кіно.
П’єса «Мораль пані Дульської» Габріели Запольської написана більше ста років назад, але не втрачає актуальності, засуджує лицемірство та брехливість.
В ході читань були представлені окремі фрагменти драми, у яких учасники не тільки прочитати ролі, але й виявили акторські здібності. Ролі виконували: Олена Кутя, Рустам Урдуханов, Анна Філіпова, Валерія Чарченко, Микола Кондратенко, постановник – Маргарита Кондратенко (Польський культурно-освітній центр «Джево»); Ілля Поляков-Власенко, Анна Іванова, Ірина Іванова, Людмила Гриневич, постановник – Ірина Брижата (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця).
По завершенні читань учасники отримали сертифікати і подяки від Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та від Польського культурно-освітнього центру «Джево».