День кар’єри ЄС в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, «12-13» жовтня 2020 року

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в он-лайн – заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Харкові «12-13» жовтня 2020 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

День кар’єри ЄС в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, «12-13» жовтня 2020 року

«День Кар’єри ЄС онлайн» проводиться за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проекту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».

Захід має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.

Під час заходу гості дізнаються про: сучасні тенденції на ринку праці; вплив європейської інтеграції на  очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває до молодих фахівців; учасники дізнаються про  пріоритети політики Європейського Союзу (EU GreenDeal, Industry 4.0 тощо) та тренди, які вони створюють; учасники мереж ЄС поділяться успішними історіями, як вони використовують широкі можливості, отримуючи освіту в Європі та розвиваючи власний бізнес за підтримки ЄС.

В рамках Дня Кар’єри ЄС відбудуться: панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція», професійні тренінги, ярмарок вакансій.

Програма заходу:

12 жовтня 2020

10.00-11.30

Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

• тенденції на ринку праці, зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок;
  • вплив процесів європейської інтеграції на український бізнес;
  • шляхи адаптації вищої освіти до вимог ринку праці;
  • глобальний освітній простір: перспективи й виклики.

12.0015.00

Тренінги soft skills

• 12:00 – 13:00 Тренінг 1. «Консалтинг як напрям професійних послуг»

Тренер: Дмитро ПОВРЕЗНЮК, старший консультант компанії Ernst&Young  в Україні

Посилання на реєстрацію

• 13:00 – 14:00 Тренінг 2. «Старт кар’єри: як розпочати власну справу»

Тренер: Олена ОМЕЛЬЯНЕНКО, спеціаліст з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості

Посилання на реєстрацію

• 14:00 – 15:00 Тренінг 3. «Презентація програм Еразмус+ для активної молоді»

Тренер: Жданова Катерина, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні,

13 жовтня 2020 року

10:00 – 14:00 Робота ярмарку вакансій в он-лайн режимі.

Презентація компаній, роботодавців, спілкування зі студентами

10:00Reikartz «Планування кар’єри та прийняття рішень» Ірина Магалецька, керівник відділу навчання
11:00Credit Agricole Bank Руслан Зачепа, Заступник директора з Роздрібного бізнесу «Східний макро-регіон»
12:00AB INBEV EFES «Адаптація співробітників в AB INBEV EFES під час COVID-19. Продовжувати можна зупинятися. Розставляємо коми правильно» Віталій Сидоренко, директор БСЦ AB INBEV EFES
12:30SoftServe  «Роль грамотного планування та оцінки часу в Agile-проектах» Поліна Фомінцева, QC Engineer
12:00ZONE3000 “It не для it-шників” Еліна Сафонова CS Recruiter, CS Event Manager
12:00MobiDev “Як усиновити проект??” Аліна ВИННИЧЕНКО, PM Team Leade
14:00MobiDev “BA. Хто це?” Ірина Гурська
 «Сільпо», «ВІП-Флай», «АШАН», Sigma Software, АТ “Новий Стиль”, «ПриватБанк», «ЛФС Тайм», NIX Презентації кар’єрних можливостей

Посилання на реєстрацію

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Харкові:

Інформаційний Центр ЄС Ірина БРИЖАТА (тел..+380635724967, irynabryzhata@yahoo.com)

Відділ міжнародних зв’язків Юлія ДОБРОСКОК, начальник відділу міжнародних зв’язків (тел.+380962282878,  yuliya.dobroskok5@gmail.com)

Відділ працевлаштування студентів та роботи з бізнес-структурами Наталія ЧЕБОТАРЬОВА, начальник відділу (тел.+0952189222, depvps@hneu.edu.ua)

Представництво Європейського Союзу в Україні Адреса: вул. Володимирська, 101, 01033 Київ, Україна

тел:  +38 044 39 08 010,

факс: +38 044 39 08 015

e-mail: delegation-ukraine@eeas.europa.eu

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.