18 травня 2021 рокуДо Дня Європи у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця спільно з Інформаційним центром ЄС проведено ділову гру «Етичні дилеми бізнесу»

Гру проводив доцент кафедри менеджменту та бізнесу Сергій Василик для студентів, які вивчають дисципліну «Соціальна відповідальність» і усіх бажаючих.

🎓Учасники ділової гри розробляли управлінські рішення реальних компаній на основі їх відповідності Цілям сталого розвитку та дотримання 10 принципів Глобального договору ООН. Ситуації стосувались практик корпоративного управління, протидії корупції, захисту навколишнього середовища, трудових відносин та прав людини.

📚Запропоновані рішення оцінювались з точки зору різних груп стейкхолдерів – власників, працівників, споживачів, представників неурядових організацій, представників місцевих громад. Дилеми дозволяють оцінити практичне застосування принципів Глобального договору ООН у різноманітних бізнес ситуаціях.

🗣Гра надає можливість оцінити не тільки економічний, а й соціальний та екологічний вплив бізнесу на життя суспільства. Також в ході гри учасники обговорювали добрі та недосконалі практики ведення бізнесу, і роль бізнесу у досягнені Цілей сталого розвитку.

Англомовна версія гри розроблена компанією Responsible Business Solutions (тепер частина KPMG) у Данії, за підтримки Уряду Данії, та презентована Глобальному договору на честь 10-річчя ініціативи. Українська версія гри адаптована мережею Глобального договору ООН і надана університету Українською Асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.